Dezenfekte & İlaçlama

Naturel Clean Hizmetleri

Dezenfekte & İlaçlama

Dezenfekte-İlaclama :Virüs ilaçlama , bakteri ilaclama, böcek ilaclama,haşere ilaclama uygulamaları ülkemizde halen dezenfeksiyon uygulamaları adı altında yapılan sağlıklsal tehditlerin ortadan kalkmasında kullanılan ilaclama teknikleridir. Ancak özellikle 2019 Aralık ayı itibari ile Çin’de baş gösteren Corona virüs salgını sebebi ile yerleşim alanlarında virüs dezenfeksiyonu için bu uygulamalar ismi ile talep edilmeye başlanmıştır. Bilinmesi gereken asıl nokta ise virüs ilaçlama ve virüs dezenfeksiyon hizmetinin ve uygulamalarının özel bir işlem olduğu bakteri ve diğer mikroorganizma dezenfeksiyon uygulamalarından bazı farklar ile ayrıldığıdır. İlk farklılık kullanılan dezenfektanların içeriği ve kullanım şekillerinden kaynaklıdır. Ayrıca virüs ilaçlama uygulaması da bir böcek ilaçlama uygulaması değildir. Yani isminde ilaçlama geçiyor diye herhangi bir böcek ilaçlama firmasından bu desteği alamazsınız.

CORONA ViRÜS DEZENFEKSİYON UYGULAMASI: Naturel Clean İlaçlama dezenfeksiyon işlemlerinde hidrojen peroksit,gümüş iyon teknolojisi uygulamalarıyla"Corona (COVID-19) Virüsü" dahil olmak üzere tüm virüs ve bakteriler için etkili, yayılmasını engelleyici ve öldürücü "Mikrobiyal Dezenfeksiyon" ve "Fumigasyon Uygulamaları" yapmaktayız. Potansiyel risk altında olan AVM'ler, İşyerleri, Fabrikalar, Hastaneler, Okullar, Gıda İşletmeleri ve Kamu Binaları dahil şüpheli herhangi bir durumda veya endişelerinizi gidermek için Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz.

Neden Naturel Clean İlaclama Dezenfeksiyon: Virüs ilaçlama, Bakteri ilaclama talepleri dünyadaki olumsuz gelişmelerden sonra hizmetsel anlamda sağlık şartlarınının sağlanmasında ün kazanmıştır. Ancak Naturel Clean olarak zaten bu tür uygulamaları uzun yıllardır yapmaktayız. Hangi dezenfektanların kullanılıp kullanılmaması gerektiği, uygulamaların nasıl verimli yapılacağı gibi önemli noktalarda tecrübelerimiz büyüktür. Virüs ilaçlama ve dezenfektan uygulamalarının her noktasına araştırmalarımız doğal olarak gerçekleşmiştir. Maalesef ülkemizde de virüs ilaçlama konusunda fazla bilgi sahibi bir firma da yoktur. Bu tür uygulamalar zaten sertifikasyona bağlı olduğu için gerekli sertifikasyonlara sahip firma sayısı da çok azdır. Naturel Clean sadece bir böcek ve haşere kontrol uygulaması değil, fumigasyon ve dezenfeksiyon işlemleri veren uzman bir kadroya sahiptir. Yaşam alanlarınızda dezenfeksiyon adına her türlü endişeniz için Naturel Cleanı gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz. Bilgimiz ve uygulamalarımız ile her zaman yanınızdayız.