Ev Temizliğinde Aranan Hizmet Naturelclean.com'da

Sizlere En Kaliteli Hizmeti Sunmak İçin Buradayız

 • +90 (555) 094 35 59
 • Ev Temizliğinde Aranan Hizmet Naturelclean.com'da

  Rezervasyon İçin Tıklayınız

  Ev Temizliği Şirketi:

   Corona Virüs(Covid19): Covid 19 Halk arasında korona virüsü olarak bilinen Çin'de Başlayan salgın virüs Tüm dünyayı etkisi altına aldığı gibi türkiye'de de ağır bilançolar vermektedir. Ülkemizde hayat durma aşamalrına geldi gelmekte maalesef. Başta virüsün yayılmaması için alınan tedbirler ;gerek halk tarafından, gerek sağlık bakanlığımız ve sağlık birimlerimiz tarafından. Ne yazık ki virüsün yayılmamasına yeterli seviye de engel olamamıştır. Verilen sokağa çıkma yasakları,halkı virüsten korunma eğitimleri ve bilgilendirmeleri v.s ugulanan tüm tedbirlere ragmen covid 19 ülkemizin her bucağına yayılma durumundadır. 23 Nisan Ulusal egemenlik Çocuk bayramı olarak kutlanan ;Türkiye Büyük Millet Meclisimizin kuruluş yıl dönümü olan 23 nisan bayramımız bile Covid 19 korona virüs kapsamında verilen sokağa çıkma yasağından dolayı yurdumuzda kutlanamadığı görüldü.Ancak; vatandaşlarımızın 23 nisan günü pencerelerine , balkonlarına astıkları bayraklarla ve evlerinden çaldıkları marşlarla camdan cama , balkondan balkona selamlaşılarak kutlandı.Ülkemizin bu zorlu süreçte covid19 korona virüs ve benzeri salgın ve durumlardan kurtulabilmesi dileğiyle Naturelclean.com ailesi olarak temenide bulunur, sağlıklı günler dileriz.Hayatın durma noktasına geldiği bu dönemlerde ev temizliği taleplerinin düştüğü,yok denecek kadar azaldığı görülmektedir. Ülkemizin içinde bulundugu bu süreçte temizlik şirketlerinin verdiği ev temizliği hizmetleri de covid 19 korona virüs önleme kapsamında alınan tedbirler doğrultusunda ne yazık ki sokağa çıkma yasaklarına takılıp durma noktasına gelmiştir.İnsanlar ev temizliği ihtiyaçlarını dolayısıyla evlerinde kendileri yapmak durumuna gelinmiştir.

   EV TEMİZLİĞİ NEDİR NASIL YAPILIR?

   Eğitilmiş,güvenilir ve uygun zamanda bir temizlik personeli bulmanın hizmet platformu naturelclean.com . Güvenlik kontrollerinden geçmiş ve eğitimlerini tamamlamış temizlik personelleriyle bu süreci çözüyoruz. 7/24 online müşteri temsilcilerimize istediğin zaman ulaşabilir, profesyonel ev temizliği hizmeti alabilirsiniz.

   Ev Temizliği Hizmeti Nasıl Alabilirim?

   7/24 online müşteri temsilcilerimize, web sitemiz üzerinden istediğiniz zaman ev temizlik hizmeti satın alabilir, temizlik hizmeti başlarken siz kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

   Mutfak temizliği ;

   * Çöpler toplanır, boşaltılır ve yeni çöp torbası yerleştirilir.

   *Mutfak dolapları dıştan temizlenir ve erişilebilir üst alanların tozları alınır.

   *Bulaşıklar toparlanır ve bulaşık makinesine yerleştirilir , gerekirse yıkanır.

   *Cam önleri, pervazların tozu alınır.

   *Kapı (üstleri dahil) prizlerin tozları alınır.

   *Yerler süpürülüp,vileda ile silinir.

   *Duvarlar silinip,kiri tozu yağı alınır.

   Banyo temizliği ;

   *Çöpler toplanır, boşaltılır ve yeni çöp torbası yerleştirilir.

   *Lavabo, musluklar ve tezgah fayansların temizliği yapılır.

   *Dolaplar dıştan temizler ve dolap altındaki alan ile tesisat temizlenir.

   *Aynalar silinir.

   *Duşakabin, küvet içi fayanslar temizlenir.

   *Tuvalet, klozet temizliği yapılır.

   *Yerler silinip banyo temizliği sonlandırılır.

   Yatak odası temizliği ;

   *Çöpler toplanır.

   Mobilyaların yüzeyleri, erişilebilir alt ve üst alanların tozu alınarak temizlenir.

   *Ortada dağınıklık varsa; toparlanarak genel düzen yapılır.

   *Kapı (üstleri dahil), pervazlar, aydınlatmalar ve aynaların tozları alınır.

   *Kirişler ve bağlantı yerleri temizlenir.

   *Halılar kaldırılarak yerler süpürülür, silinir ve temizlenir.

   *Temiz nevresim bırakıldıysa, nevresimler değiştirilir, yatak düzeltilir.

   Salon temizliği ;

   *Çöpler toplanır.

   *Mobilyaların yüzeyleri, erişilebilir alt ve üst alanların tozu alınarak temizlenir.

   *Hafif eşyalar kaldırılarak tozları alınır ve aynı düzende yerleştirilir

   Yerler süpürülür ve temizlenir

   *Kirişler temizlenir.

   *Dağınıklık toplanır.

   *Masa üstü, dolap ve sehpa örtüleri silkelenir.

   *Kapı (üstleri dahil), pervazlar, aydınlatmalar ve aynaların tozları alınır.

   *Halılar kaldırılarak yerler süpürülür, silinir ve temizlenir.

   *Pencere kenarlarının tozları alınır.

  1. Cam Temizliği: Villa camı, ev camı, daire camı, her türlü konut ve iş yeri camlarında uzman camcı temizlik personellerimiz, özel aparatları ile camları silmektedir. Kullanılan ürünler kayganlaştırıcı ve kirin oluşumunu önleyici türdendir. Evinizin duvarlarını yeni boyanmış gibi mi görmek istiyorsunuz? . Naturel Clean firmamız iş başında.Önce moplayarak duvarların tozu alınır, özel kimyasal ve mikrofiber bezler ile lokal çalışma başlar.Suya ve ısıya dayanıklı duvarlarda ise buhar makinesi ile hizmet verilir. Duvarlar temizlendiği gibi bakterilerden de arınmış olur.Naturel Clean olarak silime uygun duvarlarınız için yeni badana yapılmış gibi temiz duvarlara sahip olacağınızı garanti edebiliriz.>>Naturel Clean firmamızın türkiye de devam eden hizmetleri;Boya badana hizmeti, boyacı ustası,ev boyama ustası gibi hizmetlerde Naturel Clean profesyonel kadrosuyla boya badana işlemlerinizi yaptırmak için bizi tercih ederek; inşaat,tadilat tamirat, boya badana ve alçı sıva hizmetlerinde yılların vermiş olduğu deneyimle uzmanlaşmış ve gerekli eğitimlerden geçen profesyonellerimizle kadrolaşmış bir yapıyız.Boya badana uygulama hizmeti,boya badana ustası,ev boyama hakkında bilgi almak için profesyonellerimizden destek alabilirsiniz...
  2. İnşaat Sonrası Temizlik:inşaat zamanından kalma kalıntıları, harç, etiket, bant, derz artıkları, alçı, sıva döküntüleri ve kirin farklılığı açısından farklı bir uzmanlık gerektirir. Hassas granit, cam, evye, çelik gibi yüzeyler üzerinden fosilleşmiş kirleri çizmeden kısa sürede almak için kimyasal ve hijyen eğitimlerinin tümünün edinilmesi gerekir. Eski evlerde ve inşaatı bitmiş yeni nesil evlerde, mutlaka cam silme güvenlik aparatlarının uzman kişiler eşliğinde, uygun kısımlara takılması sağlanmalıdır.inşaatı yeni bitmiş villaların, kiracı çıkmış dairelerin, boya badanası yapılmış evlerin ve her türlü mekanın inşaat sonrası temizliğini, güvenilir ve uzman temizlik kadrosuyla en iyi şekilde yapmaktayız.

  ETİKETLER: Dezenfekte-İlaclama, Temizlik Sirketleri, Temizlik Şirketleri, Temizlik Şirketi, En İyi Temizlik Şirketi, En Yakın Temizlik Şirketi Yangın Sel Su Baskını Temizlik Şirketi, Ev Temizliği Şirketi, Ev Temizliği, Ofis Temizliği, Büro Temizliği, İnşaat Sonrası Temizliği, Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Perde Yıkama, Boya Badana, Tadilat Tamirat, İstanbul Temizlik Şirketi, Tekirdağ Temizlik Şirketi, Diyarbakır Temizlik Şirketi, Kütahya Temizlik Şirketi, Ataşehir Temizlik Şirketi, Avcılar Temizlik Şirketi, Bahçelievler Temizlik Şirketi, Bakırköy Temizlik Şirketi, Başakşehir Temizlik Şirketi, Beşiktaş Temizlik Şirketi, Beylikdüzü Temizlik Şirketi, Beyoğlu Temizlik Şirketi, Esenyurt Temizlik Şirketi, Kadıköy Temizlik Şirketi, Küçükçekmece Temizlik Şirketi, Şişli Temizlik Şirketi, Üsküdar Temizlik Şirketi, Zeytinburnu Temizlik Şirketi, Diyarbakır Bağlar Halı Koltuk Perde Yıkama Fabrikası, Diyarbakır Diclekent Halı Koltuk Perde Yıkama Fabrikası, Diyarbakır Gaziler Halı Koltuk Perde Yıkama Fabrikası, Diyarbakır Halı Koltuk Perde Yıkama Fabrikası, Diyarbakır Huzurevleri Halı Koltuk Perde Yıkama Fabrikası, Diyarbakır Kayapınar Halı Koltuk Perde Yıkama Fabrikası, Diyarbakır Metropol Halı Koltuk Perde Yıkama Fabrikası, Diyarbakır Ofis Halı Koltuk Perde Yıkama Fabrikası, Diyarbakır Temizlik Hizmeti-Ev Temizliği, Diyarbakır Yenişehir Halı Koltuk Perde Yıkama Fabrikası