Naturel Clean |Ev Temizliği|Kurumsal Temizlik Şirketleri-Temizlik Şirketi

"Sizlere En Kaliteli Hizmeti Sunuyoruz"

"iSTANBUL"

"TEKiRDAG"

"CORLU"

"DiYARBAKIR"

HİZMETLERİMİZ

Fiyatlandırma Ve Rezervasyon Tablosu

Hizmet Bölgelerimiz

  Profesyonel Ev Temizliği- Kurumsal Temizlik Şirketi

  Temizlik Şirketi:Naturelclean.com'un hizmet platformundaki en çok ragbet alan hizmetlerinin başında "temizlik şirketi" faaliyeti gelmektedir.Müşterilerimizin arama motorlarındaki temizlik şirketi taleplerinde kısa zamanda lider konuma gelmesinde vermiş oldugu hizmet anlayışı büyük başarılara neden olmuştur. Yoğun iş hayatı nedeni ile ev veya ofislerin temizliği için yeterli vakti bulmak oldukça zordur. Özellikle büyük binaların temizliği için, tek başına günlerce uğraşmak gerekir. Düzenli çalışan temizlik elemanları, yalnızca günlük temizliği yapar ve mesai bitiminde işten ayrılır. Oysa belli aralıklar ile yapılan kapsamlı temizlik, ortamın çok daha sağlıklı olmasını ve mis gibi kokmasını sağlar. Naturel Clean temizlik şirketi, kalabalık ekibi, hijyen kurallarına uygun ekipmanları ve kaliteli deterjan çeşitleri sayesinde, bina içi ve bina dışı tüm temizlik hizmetlerini vermektedir. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet veren temizlik firmaları, minimum süre içinde mekânın iç ve dış temizliğini tamamlayarak, zaman tasarrufu sağlar. İş hayatını ve ev düzenini aksatmadan yapılan kapsamlı temizlik sayesinde, günlerce huzurlu kullanılabilecek ortamlar yaratır. Temizlik esnasında kullanılan kimyasallar, insan sağlığı düşünülerek özel seçilmiştir. Kullanılan vakumlama gücü yüksek makineler ise temizlenen mekânın hemen kullanılabilmesine olanak tanır. Profesyonel temizliğin hayatınıza girmesi, kendiniz ve sevdikleriniz için fazladan vakit ayırma şansı yaratır. Fabrika temizliği, okul temizliği, otel ve tatil köyü temizliği, apartman temizliği, villa temizliği, resmi kurum kuruluş temizliği ve dış cephe temizliği gibi temizlik hizmetleri için, ayrı ve deneyimli bir ekip çalışır. Naturel Clean temizlik firmaları, yapılan temizliği güvenli hale getirmekte, mekândaki tüm bakterileri yok etmektedir. Binada bulunan kapı ve pencerelerin, mobilya ve döşemelerin temizliğini yapan, lavaboları hijyenik hale getiren çalışanlarımız, mekanın havasını değiştirerek sahibine teslim eder. Özel makineler ile yıkanarak ve kuru vaziyette teslim edilen halı ve koltuklar, parlak ve yumuşak görüntüsü sayesinde mekânı kullanan tüm bireylerin sağlığını güvence altına alır. Profesyonel bahçe ve havuz temizliği sayesinde, günlerce uğraş ile yapılabilecek işi yalnızca birkaç saat içinde tamamlama şansı yaratır. Kaliteli temizliği en hesaplı şekilde edinmek için, Naturel Clean temizlik şirketleri ile iletişime geçmek yeterlidir. Düzenli olarak temizlik hizmeti verilen müşterilere özel indirimleri ve ödeme kolaylıkları sayesinde, her bütçeye uygun periyodik veya kapsamlı genel temizlik hizmeti alınabilir. Kontrolden geçirilerek sahibine teslim edilen mekânlar, uzun süre konforlu barınma garantisi oluşturacaktır.

 • Temizlik Şirketleri:Naturelclean.com Kurumsal hizmet platfomunun temizlik şirketleri kategorisindeki kurumsal hizmet güvencesi altında vermiş olduğu temizlik şirketleri hizmeti, müşterilerimiz tarafında almış oldugu rağbet sayesinde ülkemizde ; ev temizliği, büro temizliği,ofis temizliği,inşaat sonrası temizlik,halı yıkama,koltuk yıkama,perde yıkama,dezenfeksiyon ilaçlama v.b hizmetlerde kalite ve profesyonellikte tercih edilen bir numaralı hizmet platformu olarak,temizlik şirketlerine öncülük eden kurumsal bir kuruluştur.
 • Temizlik Şirketleri:Firmamız temizlik şirketleri kategorisindeki tüm genel temizlik branşlarında hizmet vermektedir.Hizmet ağımızdaki popüler hizmetler şunlardır;
 • Ev Temizliği:Ev Temizliği Naturel Clean Platformunda Verilen Profesyonel Bir Hizmettir.Şimdi Kurumsal Profesyonellerle Tanışma Zamanı.
 • Ofis Temizliği:Ofislerimiz Çalışma Sahalarımızın; idari Birim,Plan ve Projelerimizi Tasarladığımız Yerleridir.Naturel Clean Sosyal Yaşam Alanlarımızın İş Sahası Ofis Temizliğinde Öncü Markadır.
 • Büro Temizliği:Büro Temizliği Naturel Clean Kurumsal Hizmet Ağında Verilen Bir Hizmettir.
 • İnşaat Sonrası Temizlik:Yaşamsal Yapılar Yaşam Alanına Açılmadan Önce Ağır Bir Temizlik Hizmetinden Geçmelidir.Profesyonellerimiz Bu Hususta Sizlere Yardımcı Olacaktır.
 • Halı Yıkama:Günümüz Şartlarında Temizliğine En Çok Dikkat Etmemiz Gereken Evsel Tekstil Ürünlerimizdir.Halılarınızı Sizler İçin Kusursuz Temizliyoruz.
 • Koltuk Yıkama:Sosyal Yaşam Alanlarımızın Baş Köşeleri Koltuklarımız; Yerinde Makinalı Sistemle Yıkanır.
 • Perde Yıkama(Zebra Stor Perde):Şıklığın Zarifliğin Göstergesi Olan Perdelerimiz;Yerinde Alınıp Yıkanmak Üzere Profesyonel Personellerimiz Tarafından Temizlenmiş Bir Şekilde Sizlere Teslim Edilmek Üzere Tekrar Yerlerine Monte Edilir.
 • Boya Badana(Boyacı Ustası):Boyacı,Boyacı Ustası Profesyonellerimiz Boya Badana Taleplerinizde Hizmet Şıklığı İçin Eğitilmiştir.
 • Tadilat Tamirat:Komple Ev Tadilatları Hizmeti Vermekteyiz.
 • Binlerce müşterimize en hızlı en güvenilir en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

ETİKETLER: Dezenfekte-İlaclama, Temizlik Sirketleri, Temizlik Şirketleri, Temizlik Şirketi, En İyi Temizlik Şirketi, En Yakın Temizlik Şirketi Yangın Sel Su Baskını Temizlik Şirketi, Ev Temizliği Şirketi, Ev Temizliği, Ofis Temizliği, Büro Temizliği, İnşaat Sonrası Temizliği, Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Perde Yıkama, Boya Badana, Tadilat Tamirat, İstanbul Temizlik Şirketi, Tekirdağ Temizlik Şirketi, Diyarbakır Temizlik Şirketi, Kütahya Temizlik Şirketi, Ataşehir Temizlik Şirketi, Avcılar Temizlik Şirketi, Bahçelievler Temizlik Şirketi, Bakırköy Temizlik Şirketi, Başakşehir Temizlik Şirketi, Beşiktaş Temizlik Şirketi, Beylikdüzü Temizlik Şirketi, Beyoğlu Temizlik Şirketi, Esenyurt Temizlik Şirketi, Kadıköy Temizlik Şirketi, Küçükçekmece Temizlik Şirketi, Şişli Temizlik Şirketi, Üsküdar Temizlik Şirketi, Zeytinburnu Temizlik Şirketi, Diyarbakır Bağlar Halı Koltuk Perde Yıkama Fabrikası, Diyarbakır Diclekent Halı Koltuk Perde Yıkama Fabrikası, Diyarbakır Gaziler Halı Koltuk Perde Yıkama Fabrikası, Diyarbakır Halı Koltuk Perde Yıkama Fabrikası, Diyarbakır Huzurevleri Halı Koltuk Perde Yıkama Fabrikası, Diyarbakır Kayapınar Halı Koltuk Perde Yıkama Fabrikası, Diyarbakır Metropol Halı Koltuk Perde Yıkama Fabrikası, Diyarbakır Ofis Halı Koltuk Perde Yıkama Fabrikası, Diyarbakır Temizlik Hizmeti-Ev Temizliği, Diyarbakır Yenişehir Halı Koltuk Perde Yıkama Fabrikası